Interneto svetainės kūrimas. Nuo ko pradėti?

Interneto svetainių kasdien daugėja visame pasaulyje: pavieniai žmones kuriasi tinklapius, verslo įmonės ieško būdų savo veiklą pristatyti žiniatinklyje, bendrai internete gausėja turinio ir informacijos. Deja, kiekybinės kategorijos kokybės teigiamai nepaveikia. Greičiau priešingai – vartotojams vis sunkiau tikslingai atsirinkti tai, kas juos išties domina. Todėl akivaizdu, kad turinio pateikimas viešai prieigai turėtų būti atsakingas, nes tai iš esmės tiesiogiai pristato jus lankytojams, potencialiems klientams. Todėl verta žinoti, kokių veiksmų reikia imtis, kad virtuali erdvė adekvačiai reprezentuotų svarbiausius jūsų veiklos akcentus.

Kurtis svetainę patiems ar kreiptis į specialistus?

Internetinio puslapio kūrimas gali būti išties rimtas galvos skausmas žmogui, kuris neturi specialių įgūdžių, neišmano WEB technologijų bei nėra jų naudojęs. Bet gera žinia ta, kad šiuolaikinės tendencijos leidžia nesunkiai įkelti, redaguoti, atnaujintį turinį net neprisilietus prie kodo. Jeigu galite skirti sau pakankamai laiko, kad pramoktumėte naudotis kuria nors turinio valdymo sistema, jei situacija nereikalauja modernių sprendimų ir galite leisti sau riziką dėl funkcionavimo nesklandumų, tuomet savarankiškas tinklapio kūrimas ir palaikymas asmeninėmis pastangomis gali būtų priimtinas.

Tačiau dažniausiai interneto svetainių savininkai nori ne vien pateikti informaciją internete, bet sukurti tinkamą įvaizdį savo veiklai, įgalinti komunikaciją su tinklapio lankytojais. Taip pat dažnai tikimasi, jog puslapis bus suderintas su visomis naršyklėmis, kad būtų lengvai pasiekiamas bet kokiu mobiliu įrenginiu ar kompiuteriu. Net nereikia minėti, kad tinklapis turėtų būti lengvai atnaujinamas, patogus lankytojams ir patikimas. Tokiu atveju verta kreiptis į savo sritį gerai išmanančius specialistus, kurie galėtų pagal Jūsų poreikius sukurti būtent tai, ko labiausiai reikia.

Kiek gali kainuoti internetinis puslapis?

Be abejonės, kainos priklauso nuo dviejų pagrindinių aspektų: reikalavimų projektui bei paslaugų tiekėjų, pas kuriuos kreipsitės. Turite iš anksto daugmaž numatyti, kokio norite rezultato. Ne bėda, jei nežinote visų detalių iš anksto: tiekėjai linkę pakonsultuoti, pasirinkti geriausius sprendimus. Bet verta pastebėti, jog kreipiantis į stambesnes įmones gali tekti permokėti už paslaugas vien dėl skambaus vardo ar prekinio ženklo. Turėkite omeny, kad paprastas, bet kokybiškai sukurtas tinklapis gali kainuoti apie 250 eurų. Jei norite, kad jis būtų unikalus, modernus ir labai detaliai su Jumis aptartas, žinokite, kad optimali kaina turėtų svyruoti nuo 450 iki 600 eurų (elektroninės prekybos, vartotojų valdymo sistemos ir kt. gali kainuoti ir brangiau). Tačiau nepasiduokite pigiems triukams, kai jums siūlys paslaugas už įtartinai mažą kainą: veikiausiai tokiu atveju gausite tik pusiau veikiantį rezultatą, projekto eigoje sulauksite nemalonių ,,siurprizų“ arba nesitikėkite jokių garantijų ateityje.

Atsinaujinti seną svetainę tikrai verta

Pasidalinkite su draugais!