Mūsų paslaugos | Interneto svetainės

Tinklapių kūrimas maža kaina

Tinklapių kūrimas

Kuriame įvairaus tipo tinklalapius tiek juridiniams, tiek fiziniams asmenims. Dažniausiai pasitaikantys sprendimai – prezentacinės svetainės, asmeniniai tinklaraščiai ar panašūs informacinio pobūdžio tinklalapiai. Atsižvelgdami į Jūsų veiklos sritį pasidalinsime sukaupta patirtimi ir kilusias idėjas paversime rezultatais.

Interneto svetainių priežiūra

Prižiūrime tiek savo sukurtas, tiek klientų jau turimas svetaines. Jums patiems nereiks rūpintis nei tinklalapio technine dalimi, nei turinio valdymu – patikėdami visa tai mums sutaupysite lėšų. Investuodami minimalias lėšas turėsite pilnai funkcionuojančią, saugią ir patikimą svetainę – pasirūpinsime jos vystymu, funkcionalumo plėtimu.

Patrauklus internetinių puslapių dizainas

WEB puslapių dizainas

Sukursime Jūsų svetainei naują dizainą. Esant reikalui – pritaikysime ją turinio valdymo sistemai. Modernus puslapio dizainas padeda lankytojams įgyti pasitikėjimą, todėl akivaizdu, kad minimali investicija svetainės įvaizdžiui vėliau atsiperka su kaupu. 

Turimos svetainės atnaujinimas

Turite seną interneto svetainę ir norite atsinaujinti? Mielai Jums padėsime tiek sukurti šiuolaikišką įvaizdį, tiek pritaikyti naujausias WEB tendencijas Jūsų veiklos sričiai.

Nestandartiniai sprendimai

Nestandartiniai sprendimai

Galbūt svarstote apie nestandartinį IT projektą, tačiau nežinote ko griebtis ir kur kreiptis? Tikėtina, kad bendradarbiaudami rasime Jums tinkamą sprendimą. 

Optimali kaina

Kiek man tai kainuos?

Siekiame užtikrinti mažiausią kainą rinkoje optimaliai panaudodami savo pačių išlaidas, tačiau jos galutinį dydį nulemia konkretaus projekto specifika. Kainos nustatomos atlikus Jūsų veiklos analizę ir išsiaiškinus konkrečius poreikius internetiniam projektui.