Dažniausiai užduodami klausimai

Pateikiame dažniausiai užduodamų klausimų sąrašą kartu su atsakymais

Kokia internetinės svetainės sukūrimo kaina?

Su savo klientais kiekvieną projektą deriname individualiai. Konkreti kaina nustatoma bent preliminariai išsiaiškinius klientų lūkesčius, poreikius bei ko apskritai tikimasi iš internetinės svetainės. Įprastu atveju klientai pateikia bendrą savo veiklos aprašymą, įtraukia kitų svetainų pavyzdžius: kas jiems patinka ir ko norėtų vengti. Po to mes patys pateikiame kelis bendrus klausimus, kurie padėtų nubrėžti būsimo projekto gaires.

 

 

Ar reikės techninių žinių, jei pats/pati norėsiu atnaujinti tinklapio turinį?

Kurdami internetines svetaines naudojame TVS (turinio valdymo sistemą), kuri leidžia net ir techninių žinių neturintiems vartotojams patiems atnaujinti puslapio turinį, keisti parametrus. Tačiau atliekame ir tinklapių priežiūros paslaugas: užtikrinsime, kad svetainė veiktų patikimai, saugiai ir tvarkingai.

 

Koks darbų atlikimo terminas?

Prezentacinės svetainės kūrimas trunka apie 2-4 savaites. Jei klientams reikalingas didesnis funkcionalumo spektras – darbai gali trukti ir ilgiau. Elektroninių parduotuvių kūrimas, testavimas bei nestandartinių projektų atlikimo terminas derinamas kartu su užsakovu detaliai paskirsčius darbus.

 

Geriau nuomotis ar turėti nuosavą svetainę?

Nuomodami internetines svetaines turėsite labai ribotas galimybes ją plėsti ir valdyti. Be to, žvelgiant iš ilgalaikės perspektyvos: permokėsite ir galų gale ji nebus Jūsų nuosavybė. Tuo tarpu turėdami nuosavą svetainę galėsite pilnai varijuoti rinkdamiesi neribotas jos galimybes, įskaitant ir suderinamumą su paieškos sistemomis (google, yahoo), laisvai keisti dizaino elementus, kitas smulkmenas.